Cozy Rila Park Apartments

Основни удобства

  • Wi-Fi

  • Спортни дейности

  • Не са позволени домашни любимци

Местоположение

    Гостите могат да отседнат в Cozy Rila Park Apartments апартамент, докато посещават Боровец. На място има на разположение наем на велосипеди.

    Red Lion е на 3.1 км от апартамента, докато сърцето на Боровец е на 3 км разстояние. Имотът се намира в рамките на 15 минути с кола от The Big Drinking Fountain.

    Стаите в апартамента на Cozy Rila Park Apartments включват изглед към планината.

    Помещение включва също мини кухня с хладилник фурна. Гостите са поканени да се отпуснат в терасата.

    Важна информация

    Настаняване: от 15:00 до 23:59
    Напускане на хотела: до 11:00
    Номер на лицензаC2-0AM-1TK-A0

    Опции за стая в Cozy Rila Park Apartments Боровец

    Стаите в апартамента на Cozy Rila Park Apartments включват изглед към планината.

    Регистрация на
    Напускане на сайта
    Гости
    2 гости

    Възрастни:

    2

    Деца:

    0
    Cozy Rila Park Apartments Боровец Стая снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Съоръжения снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Стая снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Легла снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Стая снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Интериор снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Тоалетни снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Тоалетни снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Хотелски Легла снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Кухня снимка
    Студио

    Размер: 35 m²

    Тип легло: 1 Кинг-сайз легло

    Повече информация +
    Cozy Rila Park Apartments Боровец Удобства снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Стая снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Съоръжения снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Хора снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Съоръжения снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Интериор снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Кухня снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Интериор снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Съоръжения снимка Cozy Rila Park Apartments Боровец Декор снимка
    Апартаменти

    Размер: 70 m²

    Тип легло: 1 Кинг-сайз легло

    Повече информация +

    Местоположение на Cozy Rila Park Apartments Боровец

    Забележителности
    Страхотни ресторанти
    Транспорт

    Отзиви на гости на Cozy Rila Park Apartments Боровец

    Тук можете да намерите проверени отзиви, които нашите потребители са публикували на този уебсайт

    Все още няма отзиви :(

    Ако сте отсядали в този хотел, споделете впечатленията си с нас, моля

    Напишете преглед

    Напишете преглед

    Кога пътувахте?

    Вашата рейтингова точка

    Много лошо
    Отличен

    Вашите данни

    Откъде сте?
    Благодаря ви! Благодарим ви, че отделихте време да споделите опита си. Вашето мнение ще бъде публикувано скоро.

    Прегледът не е изпратен.

    Моля, опитайте отново.

    Популярни хотели в България

    Благодарим ви за абонамента
    Валута
    • USD Американски Долар
    • EUR Евро
    • GBP Британски Паунд
    • AUD Австралийски Долар
    • CAD Канадски Долар
    • BRL Бразилски Реал
    • CNY Китайски Юан
    • CZK Чешка Крона
    • DKK Датска Крона
    • HKD Хонгконгски Долар
    • ILS Нов израелски шекел
    • JPY Японска Йена
    • MYR Малайзийски ринггит
    • NZD Новозеландски Долар
    • NOK Норвежка Крона
    • PLN Полски злоти
    • RON Нова румънска леа
    • RUB Руска Рубла
    • SAR Саудитски Реал
    • SGD Сингапурски Долар
    • ZAR Южноафрикански Ранд
    • KRW Южнокорейски Вон
    • SEK Шведска Крона
    • CHF Швейцарски Франк
    • TRY Турска Лира
    • UAH Украинска Гривна
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тай Бат
    Избор на език
    Проверете най-добрите налични тарифи
    Въведете вашите дати, за да видите цените
    Регистрация на
    Напускане на сайта
    Гости
    2 гости

    Възрастни:

    2

    Деца:

    0
    Cozy Rila Park Apartments Боровец